• Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego 18.10.2018 r.

• WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO (tabela po prawej)

• OGŁOSZENIE

Odpłatność za obiady na miesiąc listopad 2018 r.

dla uczniów                                  20 dni  x  3,00 zł =     60,00 zł

dla uczniów klas sportowych   20 dni  x  1,50 zł =     30,00 zł

dla nauczycieli                             20 dni  x  5,10 zł =   102,00 zł

Wpłaty za obiady przyjmowane będą  w dniach

22,23,24,25,26 oraz 29,30 i 31 października 2018 r.

w   godzinach   730   -   1500

Proszę o  regulowanie należności

w ustalonym terminie.

• Słoneczny korowód

W najbliższy piątek 21 września uczniowie naszej szkoły przejdą ulicami miasta w kolorowym korowodzie.

• Informacja dla rodziców uczniów korzystających z obiadów

• 1. Obiad je tylko ten uczeń, który posiada aktualną kartę obiadową.

2. Karta obiadowa będzie wydawana po zapłaceniu należności za dany miesiąc.

3. Stawka żywieniowa wynosi 3 zł.

4. Odpłatność za obiady będzie przyjmowana w ostatnim tygodniu poprzedzającym dany miesiąc i w pierwszym tygodniu danego miesiąca, nie później niż do 10-go danego miesiąca. Po tym terminie dokumenty oddane są do księgowości.

5. W razie choroby dziecka rodzice zgłaszają nieobecność osobiście lub telefonicznie (nr tel. 63 243 34 88).

6. Kwota za niewykorzystane obiady zwracana będzie przy opłacie za obiady w następnym miesiącu tym osobom, które zgłoszą minimum trzydniową nieobecność pierwszego dnia do godz. 10.00.

7. Nieobecność dziecka na obiadach z powodu wyjazdu na wycieczkę szkolną należy zgłosić z tygodniowym wyprzedzeniem.

8. Wszystkie sprawy związane z żywieniem załatwiane są w pokoju intendenta w godz. 7.30 – 15.00.