• Aktualności

            • Zawody sportowe

            • 07-11-2018r

              III  miejsce w mieście w UNIHOKEJU w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji chłopców

              08-11-2018r

              II  miejsce w mieście w DRUŻYNOWYCH SZACHACH  w Igrzyskach Dzieci  dla reprezentacji szkoły

              VII  miejsce w mieście w UNIHOKEJU  w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji chłopców

              15-11-2018r

              II  miejsce w rejonie  w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji chłopców

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego - etap szkolny

            • KOD UCZNIA           WYNIK

              1801                      19,5 pkt

              1803                      23,5 pkt

              1806                      13,5 pkt

              1807                      33,0 pkt

              1808                      21,5 pkt

              1809                      19,0 pkt

              1811                      18,5 pkt

              1812                      26,5 pkt

              1813                      19,5 pkt

              1814                      21,5 pkt

              1815                      23,5 pkt

              1816                      23,0 pkt

            • Zawody sportowe

            • 05-11-2018r

              IV-VI miejsce w mieście w UNIHOKEJU  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji dziewcząt

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook sp

              06-11-2018r

              IV-VI miejsce w mieście w UNIHOKEJU  w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji dziewcząt

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook sp

              I miejsce w mieście w DRUŻYNOWYCH SZACHACH  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji szkoły

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook sp

              I miejsce w rejonie w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM  w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji dziewcząt

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

               

            • Wyniki Wielkopolskiego Konkursu Kuratoryjnego dla uczniów szkół podstawowych – matematyka

            • 25-10-2018r.

            • I miejsce w mieście w DRUŻYNOWYM PŁYWANIU w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji chłopców

              I miejsce w mieście w DRUŻYNOWYM PŁYWANIU w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji chłopców

              IV miejsce w mieście w DRUŻYNOWYM PŁYWANIU w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji dziewcząt

              IV miejsce w mieście w DRUŻYNOWYM PŁYWANIU w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji chłopców

              V miejsce w rejonie  w TENISIE STOŁOWYM w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji dziewcząt

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • Zawiadomienie

            • Z żalem zawiadamiamy, że odeszła od nas nasza Koleżanka - Zofia Karolak - wspaniały nauczyciel, pedagog, wychowawca.

            • 24-10-2018r.

            • II miejsce w mieście  w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji chłopców

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • 17-10-2018r.

            • II miejsce w województwie  w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji chłopców

              XXIII miejsce w województwie  w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dla reprezentacji chłopców

              XVI miejsce w województwie  w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dla reprezentacji dziewcząt

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • 11-10-2018r.

            • I miejsce w mieście w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji chłopców

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • 10-10-2018r.

            • VII miejsce w mieście w TENISIE STOŁOWYM w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dla reprezentacji chłopców

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

               

            • 09-10-2018r.

            • I miejsce w mieście w TENISIE STOŁOWYM w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dla reprezentacji dziewcząt

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • 05-10-2018r.

            • VII miejsce w mieście w BADMINTONIE  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dla reprezentacji dziewcząt

              I miejsce w mieście w BADMINTONIE  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dla reprezentacji chłopców

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • 02-10-2018r.

            • I miejsce w mieście w TENISIE STOŁOWYM w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji dziewcząt

              V miejsce w mieście w TENISIE STOŁOWYM w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji chłopców

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • 28-09-2018r.

            • I miejsce w mieście w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji chłopców

              II miejsce w mieście w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji dziewcząt

              I miejsce w mieście w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dla reprezentacji chłopców

              I miejsce w mieście w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dla reprezentacji dziewcząt

              Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook

            • XXXVII edycja Turnieju Recytatorskiego Jesienne Spotkania Recytatorów.

            • W Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie dnia 19.10. 2018r. odbyła się XXXVII edycja Turnieju Recytatorskiego  Jesienne Spotkania Recytatorów.

                          Turniej w tym dniu poświęcony był recytacji poezji i nosił podtytuł „ Spotkania z poezją”. Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę w tym konkursie i zajęli następujące miejsca:

              II miejsce Barbara Szkudlarek z klasy IV d,

              IV miejsce Ewa Szczepankiewicz z klasy VI b,

              IV miejsce Antonina Waliszewska z klasy IV d,

              VI miejsce Maja Makowska z klasy Vg,

              VI miejsce Zuzanna Kowalczyk z klasy Vg,

              VI miejsce Monika Wysokowicz z klasy VI b.