• Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

• Szanowni Państwo!

Ze względu na nie działającą jeszcze galerię zdjęć na stronie internetowej „Trójki”, chciałbym Państwu udostępnić zdjęcia z uroczystego zakończenia roku szkolnego poprzez podany niżej link do dysku wirtualnego. Stamtąd można skopiować interesujące Państwa fotografie.

Zostawiłem również w sekretariacie szkoły płyty DVD, z których też można uzyskać kopie. Liczba zdjęć jest bardzo duża, bo ponad 800 (300 z zakończenia klas VIII i ponad 500 z zakończenia pozostałych klas), jest więc z czego wybierać. Mam nadzieję, że nie będą Państwo mieli żadnych kłopotów z ich pobraniem.

Chciałbym też podziękować panu Robertowi Łętowi za pomoc w wykonywaniu zdjęć
              w dniu 19 czerwca 2019r.

Roman Bąk

Zakończenie roku

Zakończenie klas VIII

• VIII Miejski Konkurs Plastyczno- Literacki „Moja szkoła za 100 lat”

• VIII Miejski Konkurs Plastyczno- Literacki

„Moja szkoła za 100 lat”

28. 05. 2019r. w naszej szkole odbył się VIII Miejski Konkurs Plastyczno- Literacki „Moja szkołą za 100 lat”. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy wykonywali prace w naszej szkole. W konkursie wzięły udział dzieci z Przedszkola nr 2, Przedszkola nr 12 i Przedszkola nr 12 oraz z SP 1, SP 6, SP 11 i SP 3.

Spośród 40 prac jury wyłoniło następujących laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

• Przedszkolaki

- Michalina Bejanek

- Maria Popiela

Gratulujemy!!!!

• Międzynarodowe badanie wyników nauczania przyrody i matematyki.

• Dnia 9.05.2019r odbyło się międzynarodowe badanie wyników nauczania przyrody i matematyki organizowane przez TIMSS. Wzięły w nim udział dwie klasy czwarte ,,c” oraz ,,g”. Testy trwały 72 minuty. Następnie uczniowie wypełniali ankiety dotyczące obu przedmiotów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.  Koordynatorem w/w badań w naszej szkole była p. Justyna Głowacka