• Anonimowa skrzynka na sygnały

• W okolicach sekretariatu znajduje się skrzynka na anonimowe sygnały.

• Uwaga ósmoklasiści...

• Drodzy Uczniowie kl. 8!

Szanowni Rodzice ósmoklasistów!

Każdy z Was otrzyma od swojego wychowawcy lub nauczyciela informatyki pasek z loginem i hasłem do swojego konta w systemie naboru. Ze szczegółowymi zasadami logowania można zapoznać się w filmie instruktażowym umieszczonym w linku na górze strony pod tytułem: Rekrutacja do Szkół Ponadpodstawowych 2019\2020. W linku Informator o Szkołach Średnich 2019\2010 można zapoznać się z aktualną ofertą szkół w naszym mieście. Właściwa strona do logowania znajduje się w linku na górze strony pod tytułem: Nabór do Szkół Ponadpodstawowych. Ze względu na dużą liczbę kandydatów, Urząd Miasta w Koninie stworzył młodzieży możliwość wyboru większej ilości szkół, w których chcieliby się uczyć. Rejestracja trwa do 31 maja 2019 r. do godz. 15.00.

• KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

• Kolejna edycja konkursu na wykonanie palmy wielkanocnej rozstrzygnięta! Wczoraj w Klasztorze oo. Franciszkanów ogłoszono wyniki konkursu. Komisja artystyczna w składzie: Elżbieta Barszcz, o. Przemysław Kolenda i Renata Rudowicz ze zgłoszonych 65 prac nagrodziła 35 palm, z czego 10 NAGRODAMI GŁÓWNYMI i 25 NAGRODAMI równorzędnymi. Z naszej szkoły nagrodę główną otrzymała ARETA PAWLICKA z kl.6b !!!

• Ogólnopolski konkurs plastyczny

• OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  PLASTYCZNY „ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI KARMELU”

28 kwietnia 2019 r. odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego

„Święci i błogosławieni Karmelu”

Na 1424 osoby biorące udział w konkursie NAGRODY z naszej  szkoły otrzymali:

Tobiasz Patrzykąt kl.1d

Maria Trzos kl.4f

Nikola Kasperaszek kl.6c

Maja Szymańska kl.7c

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!

• "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa..."

• Dnia 26 kwietnia odbyło się spotkanie Finałowe 27. Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa..." w Strzałkowie. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów: Areta Pawlicka z klasy VI b oraz Wiktor Szałek z klasy V b. Oboje otrzymali nagrody. GRATULUJEMY SUKCESU!

Nieco wcześniej, w kwietniu, w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w Poznaniu naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Areta Pawlicka z klasy VI b i Monika Wysokowicz z klasy VI b. Obie dziewczyny przeszły do ścisłego finału konkursu. W finale Areta Pawlicka zajęła II miejsce. GRATULUJEMY!