• Konsultacje z nauczycielami

• Zapraszamy na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się 28 marca (czwartek) w godzinach 16.30 - 17.30.

• "Mistrz wiedzy o człowieku - czyli nic co ludzkie nie jest mi obce."

• Dnia 14.03.2019r odbył się konkurs przyrodniczy pt: ,,Mistrz wiedzy o człowieku - czyli nic co ludzkie, nie jest mi obce”. Brało w nim udział29 uczniów z klas czwartych. Miał on formę quizizz , która to po raz pierwszy została zastosowana podczas konkursu w czwartych klasach.Uczestnicy  stanęli na wysokości zadania  i świetnie sobie poradzili. W pierwszej dziesiątce znaleźli się:1. Mikołaj Lewandowski klasa 4e2. Barbara Szkudlarek klasa 4d 3. Eryk Majchrzak klasa 4c 4. Wojciech Molenda klasa 4a 5. Edward Schellner klasa 4d 6. Matylda Ronewicz klasa 4h 7. Nelly Derrien klasa 4g 8. Vanessa Puchalska klasa 4e 9. Oliwia Chestkowska klasa 4h 10. Zofia Błaszczak klasa 4a. Wszystkim uczestnikom gratulujemy !!!

Organizatorzy:Justyna Głowacka, Andżelika Panfil

• Zawody sportowe

• 06-03-2019r

III miejsce w WOJEWÓDZTWIE w AEROBICU  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji dziewcząt