• Zawody sportowe

• 21 -11-2018r.

I  miejsce w mieście w  PIŁCE RĘCZNEJ  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji dziewcząt

21 -11-2018r.

I  miejsce w mieście w  PIŁCE RĘCZNEJ  w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  dla reprezentacji chłopców

04 -12-2018r.

I  miejsce w mieście  w PIŁCE RĘCZNEJ  w Igrzyskach Dzieci  dla reprezentacji dziewcząt

05 -12-2018r.

I  miejsce w mieście  w PIŁCE RĘCZNEJ  w Igrzyskach Dzieci  dla reprezentacji chłopców

IX  miejsce w województwie w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM  w Igrzyskach Dzieci dla reprezentacji dziewcząt

12 -12-2018r.

II  miejsce w województwie  w  HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ w Igrzyskach Dzieci  dla reprezentacji chłopców

13 -12-2018r.

I  miejsce w mieście  w KOSZYKÓWCE  w Igrzyskach Dzieci  dla reprezentacji dziewcząt

Po więcej informacji zapraszamy na szkolny Facebook.

• Turnieju Świetlic – Konkurs Piosenki

• Dnia 07.12.2018 o godzinie 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie, odbył się drugi etap Turnieju Świetlic – Konkurs Piosenki. W konkursie wzięło udział 22 przedstawicieli 10 świetlic konińskich szkół . Naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Walkowiak, Julia Woźniak, Oliwia Bednarska, Maria Wiśniewska. Piosenką "Róża i jeż" wyróżnienie wyspiewały: Julia Woźniak (spiew), Oliwia Bednarska (taniec), Maria Wisniewska (taniec). Dziewczynki są z klasy 1d. Ogromne brawa dla tak młodych Artystek!!!

• XIII Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie

• W XIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie w konkursie plastycznym "Św. Maksymilian służy Matce Bożej i Polsce" w kategorii klas 0-III  - 3 miejsce zajął uczeń naszej szkoły z klasy 2d- Rafał Siepka. Serdecznie gratulujemy!!!

• XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malowane nuty"

• W czwartek 22 listopada podsumowano XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Malowane nuty" - Biało- czerwona muzyka. Dla naszej szkoły wymalowali:II miejsce- Maria Majchrzak kl.2e III miejsce- Julia Woźniak kl.1d Wyróżnienie: Alicja Marczak kl.2aArtystkom gratulujemy!!!